| Lorena000Lore a întrebat:

Am o întrebare.
Am s.o iau pe scurt povestea.Colega mea este in a 10 a si ei ii place de un băiat din a 12 a. Intr.o zi l-a oprit pe coridor si i-a zis ca.l place.
In seara acea am vorbit cu acel băiat si mi.o zis ca, colega mea i-a zis ca.l place. El era foarte bucuros ca i-a zis ca.l place chiar daca el stia ca.l place. A doua zi le.am organizat o întâlnire pe coridor in timpul orelor pe la jumatea primei ore. Colega mea sa întâlnit cu el si la întrebat daca o place si el s-a uitat la ea in ochii ei îndelung si nu a zis nimic. Când o trebuit sa plece amândoi el o lua in brate. In seara acea Iara am vb cu el pana la miezu noptii si la un moment dat i.am zis ca, colega mea îl viseaza acum, el mi.a dat cu seen timp de 18 minute, dar scria incotinuu de 18 min si cand mi.a trimis msj mi.o raspuns cu,, Măcar de m.ar visa intr.un vis frumos, de obicei fetele mă viseaza intr.un cosmar, dar vreau ca ei sa-i infrumusetez noptile,, dupa ce a scris asta l.am întrebat daca o place pe colega mea si el mi-a dat cu seen, pana dimineata. Si acum vreau sa stiu daca o place? Voi ce credeti din aceasta mica povestire?

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Trebuie sa il intrebi pe el asta, eu cred ca o place din ce ai spus.