| BellsC a întrebat:

Am o intrebare asa de curiozitate.
A ti lupta pentru.persoana pe care o iubiti chiar daca aceasta are o relatie sau chiar daca nu aveti nimic in comun?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Da! Pentru tine ar trebui sa conteze numai persoana ta! Numai ceea ce simti tu! De ce sa renunti la fericirea ta, doar ca sa fie altii fericiti? Eu zic sa lupti si sa te bucuri de fiecare clipa traita cu persoana draga!

3 răspunsuri:
| ionyionelutza a răspuns:

Buna...da as lupta pentrupers aceea chiar daca are o rel, chiar daca nu avem lucruri in comun, cred ca asta va face relatia mult mai interesanta...eu una nu ma uit daca am lucruri in comun cu cineva consider ca trebuie sa invatam cv de la pers iubita si ea sa invete de la noi succes

| Marriaaa a răspuns:

Daca il iubesc NORMAL ca lupt pentru el.

| Dorinovic a răspuns:

Da