| LOkk12 a întrebat:

O intrebare pentru baieti.pe cine ati alege voi: fata care o iubiti si in sfirsit va impartaseste dragostea sau fata cu care aveti o relatie de mai mult timp dar pentru care nu simtiti nimic?! Celor mai convingatoare argumente funda+vot.Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| KiddaDot a răspuns:

Alege persoana pe care o iubesti! Stiu, o sa iti fie greu..multe amintiri cu persoana cu care esti de o perioada lunga de timp. Fatei respective o sa ii fie greu o perioada. Dar lasa-ti inima sa aleaga :*

1 răspuns:
| FckYeah a răspuns:

Cu ce rost sa aleg fata pentru care nu simt nimic? Poate o sa faca in asa fel incat sa ma indragostesc de ea, si la un momentdat sa ma paraseasca. E logic ca iti alegi fata pe care o iubesti si iti arata dragostea, aveti o relatie stabila si pl.m ce intrebare aiurea ai pus.