| oanamariaforyou a întrebat:

Am o intrebare.Cand am fost ultima data in perioada de ovulatie am facut sex neprotejat.Acum 4 zile cand chiar trebuia sa imi vina ciclul menstrual a venit doar ca, spre uimirea mea au fost doar 2 pete mici de un rosu pal, a doua zi deloc doar pe seara 1 pata la fel iar zilele urmatoare deloc.Am si stari de greata si vars, iar de ieri am o scurgere incolora fara miros.Am citit pe diferite site-uri ca aceasta scurgere poate aparea la sarcina. Credeti ca sunt insarcinata? O sa mai astept putin si o sa imi fac un test de sarcina ca acum e prea repede. Da asa pentru linistea mea ca nu stiu ce inseamna. Ce ziceti?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai toate sansele sa fii insarcinata, desi greturile si starile de voma s-au instalat cam devreme.
Peste trei zile fa un test de sarcina, repeta-l peste inca o saptamana, dar consider ca iti va iesi pozitiv.

| drhotzu a răspuns:

Felicitari! sa fie intr-un ceas bun!
ai 21 ani deja poti sa intretii o familie! sa te gandesti la nume!
asa va trebuie fratilor daca nu va protejati!
poate ca o sa iti fie invatare de minte! sau poate ca nu...

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Fa testul barza.Sa fie in bafta ta! Sa-i pui numele Garcea!

| Ana-Maria_Madalina_1993 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa consulti un medic ginecolog!happy