| angelina_1424 a întrebat:

Buna am o intrebare care ma tot chinuie. de cateva zile parca nu imi mai place de prietenul meu, dar nici nu vreau sa ma despart de el pentru ca avem un an de cand suntem impreuna si nu stiu ce s-a intamplat cu mine. spuneti-mi ce sa fac ca sa stiu sigur daca totusi mia simt ceva pentru el. Va multumescsad

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Trebuie sa discuti cu el, sa ii spui ce ai pe suflet. Gandeste-te bine la ce iti doresti de fapt. Daca decizi sa ramaneti impreuna, gandeste-te la ceva nou in relatia voastra.

soothe
| soothe a răspuns:

Deci nu vrei sa te desparti de el ca aveti un an impreuna desi nu il mai iubesti. Eu cred ca asta nu este un argument. Mai ai rabdare putin, discuta cu el, cauta sa schimbi ceva daca se poate, la tine sau la el. Incerac sa identifieci ce vrei de fapt. Fii cinstita cu el si spune-i adevarul, poate reuseste sa te recastige. Daca nu se intampla, mergi cu Dumnezeu spre alte zari!

| Lorelai a răspuns:

E oarecum normal, nu il iubesti cu adevarat sau poate a intervenit monotonia. Eu una cred ca il mai iubesti, insa esti confuza. Daca vei sta o perioada departe de el, iti vei da seama daca il mai iubesti sau nu.

| BaByTzZa a răspuns:

Buna, parerea mea e ca tu nu prea stii ce vrei, daca sa ramai sau nu cu prietenul tau...Incearca sa vb cu el si sa ii spui ca incepi sa te indepartezi de el. Poate fi vina lui, poate ca te neglijeaza...nu stiu ce sa zic. Sper ca te-am ajutat :*

| doina_2123 a răspuns:

Salu sa stii ca la mine e caeeasi poveste numaica eu am 3 ani de cind ma intilnesc cu el, si nu pot intelege daca il mai iubesc sau e o deprindere.

| Sisuu a răspuns:

Nu prea stii ce vrei! Eu zic ca ar trebui sa vb cu el si sa ii spui asta iar pentru o perioada sa nu va mai intalniti pentru ca asa poti vedea daca il mai iubesti sau nu!

| Loredana_4240 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel happysunt cu el de un an si e primul baiat cu care am avut o relatie asa lunga si in ciuda ca mi-a gresit mult nu as vrea sa ii dau papuci pentru ca ai mei il plac e primul care a intrat in casa si cateodata am momente in care nu sunt sigura de ce simtsad