| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Vreau sa va cer o parere in legatura cu o problema cu care ma confrunt de cateva zile, sunt impreuna cu o fata de cateva saptamani, iar acum cateva zile s-a intamplat chestia aceea intre noi (ea fiind virgina si de etnie - tiganca), mie de ea nu prea imi mai place si nici nu ne mai intelegem, imi e teama sincer sa ma despart de ea pentru ca e de etnie si a fost si virgina. Nu stiu incotro sa o iau… plus de asta are si o boala care nu se vindeca, nici scoala nu prea are, si nici nu prea ne intelegem…

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fugi. Dar nu oricum, TARE!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ajungi la judecata țigănească. Sau la nuntă. De aceeași etnie.

| Hammurabi a răspuns:

Mare greșeală.
Nu vreau să te sperii dar am mai asistat la chestii d-astea cu un fost coleg de liceu care a făcut aceeași greșeală.
Ea a venit la el peste o lună-două și i-a spus că a rămas gravidă. Și dacă a refuzat să o ia de nevastă, a fost stors de bani de familia ei, de vai de capul lui până a scăpat.

| haileewatson a răspuns:

Deci te-ai combinat cu o fata acum cateva saptamani, si acum vrei sa te desparti de ea fiindca e de etnie si a fost virgina. Pai cand te-ai combinat cu ea nu stiai chestiile astea? Sau au vrut doar sa te dai smecher ca poti sa o combini? Mama frate cati ratati pe lumea asta.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Dacă te-a mancat in fund să te complici, acum trebuie să suporți consecințele.
1- Bucura-te că n-a rămas insărcinată.
2- Fi Curajos și spune-i că no mai iubești.
3- Dispri din peisaj cel puțin două luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei avea probleme cu familia ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caută o rezolvare cu ea și familia ei.

| MorcovMajestic a răspuns:

Si atunci de ce ai facut-o? Ca sa profiti de ea? Sper sa fie gravida si sa te puna la cheltuiala.

| Roger645 a răspuns:

Mai lasa sa treaca 2 saptamani pana se linistesc apele. Nu raspunde la provocari, nu porni dicutii seara pe fondul oboselii. Incearca sa cooperezi si sa va impartiti sarcinile, fara sa faci pe seful. Vezi daca va merge mai bine impreuna. Daca e un soi de Gica contra, e mai greu, amani si revii in alta zi.