| Caty_8634 a întrebat:

Cum pot atrage un baiat? Foarte simplu ...Sa'i spun ca il plac?

Răspuns Câştigător
| DeEa_8789 a răspuns:

1.Nu-i spune ca il placi, ca va rade de tine
2.Stai mai mult pe langa el
3.Comportate mai natural
4.Ai grija cu cine stai, sa nu stai cu persoane care ti-ar putea strica imaginea
5.Intreaba-l cateva lucruri (de care vrei u) cum ar fi : "imi sta bine parul""sunt urata", etc...
6.Niciodata, da niciodata sa nu faci pa nebuna cand esti pe langa el
Astea ti le-am spus din propia experienta, sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| annaliana a răspuns:

Nu sa-i spui ca il placi,ca poate va incerca sa profite de sentimentele tael,dar ii poti arata(gesturi, vorbe cu subinteles, priviri).

| ACSASS a răspuns:

Pai poti incerca sa vorbesti cu el, sa-l bagi mai mult in seama. Apoi sa fi mai respingatoare cand el te baga in seama.O sa vina dupa aia singur dupa tine,