| Andreea.:) a întrebat:

Vreau sa'i spun unui baiat ca il plac.
cum as putea sa'i zic?:-s
si unde?thinking
funda.:X

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pe mess sau la telefon.fiindca vei fi mai sigura pe tine.asa daca ii spui fata in fata (daca reusesti)te vei balbai, vei fi coplesita de emotii! sad
Succes!:* >big grin

| KlaudyaAddha a răspuns:

Undeva unde nu e multa lume, ca sa nu te intimidezi.
Incearca sa fii directa cu el, ca sa nu spui prostii(sa nu-l plictisesti) si sa nu te balbai. Spune-i direct si simplu : Te plac!

| Gigiku a răspuns:

Pe o bancuta in parc in timp ce va uitati unul la altul: Te plac! happy

Răspuns utilizator avertizat
| NuAmHabar a răspuns:

Sa'i spui undeva unde nu va poate deranja nimeni!

| ℓσℓℓιρσρ a răspuns:

Ar trebui sa il inviti in parc si sa ii spiu ca il placi si gata ii spui in fata