| anonim_4396 a întrebat:

mie imi place de un >baiat:" dar nu stiu cum sa'i spun ma ajutati :-X

6 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Draga mea, daca tu il placi, incearca sa afli daca si el te place! Si daca si lui ii place, da. i de inteles ca aveti aceleasi sentimente unul pentru celalalt! Atunci, el ar face primul pas si... happy sper sa te ajute! succes :*

| B3belusha a răspuns:

Poti sa ii spui ca-l placi prin mess, printr-un prieten, dar cel mai bine ar fi mia intai sa aflii daca si el te place ca sa nu te trezejty cu *buza imflata* sa zic asa. daca esti sigura c te place, cel mai bine sa ii zici fata inn fata ceea ce simty pentru el, astfel ii vei putea vedea mimica fetei si in felul asta si el isi va deschide inima in fata uh big grin
Succes happy

| LexUTz a răspuns:

Scrie-i pe un bilet daca nu poti sa i-o zici in fata.

| grafa a răspuns:

Imi place de tine!

Uaaa ce greu e.

| crazykyty a răspuns:

Pentru cateva zile fi amabil cu ea incearca sa intri intr-o conversatie cu ea si in final spune-i adevarul si intreab-o daca vrea sa fie cu tine sau pur si simplu fi tu inuti

| chOcO_5785 a răspuns:

Ew sunt fata si imi place de un baiat; x