| Llolal a întrebat:

Buna am o intrebare laughing cum se face sexul oral?thinking

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

indiferent cine cui ii face, se face cu mare delicatete, lent, cu limba, roata, imprejurul clitorisului sau capului penisului, si de-a lungul lui, jucandu-te si cu testiculele in acelasi timp, sau si luindu-le in gura, timp in care mainile trebuie sa exploreze, mangaie, si va priviti in ochi! Etc, etc.

Atentie! Fiecare fel de sex oral poate determina ejacularea atat la baiat/barbat, cat si la fata/femeie, daca e dotata de la mama Natura si ii place foarte tare cum ii faci!

Se pot folosi si prezervative cu aroma de fructe! (sunt si cu aroma de ciocolata!)

| Pho3nix a răspuns:

Ce problema grava ai la varsta asta.

| Miauti a răspuns:

Cum manaci o inghetata!

| Adyr0 a răspuns:

Cu gura.

| Dan a răspuns:

Lasa-te de prostiile astea, nu este pentru tine si mai ales sanatos.Noroc! happy

| mihai_2762 a răspuns:

Buna!

Chiar daca sunt baiat am sa iti raspund eu la intrebare: nimeni nu poate sa iti dea un raspuns eplicit la aceasta intrebare cel mai bine este sa cauti u pe google acest subiect. Exista filmulete care sunt facute special pentru asa ceva e unele le-au dat si la televizor fara misto nu vreau sa rad de tine acum pentru ca nu am de ce. Cauta si vei afla. Bafta!

| georgegs a răspuns:

Cu gura si/sau limba

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai cu gura usurel si sa nu zgarii cu dintzii laughing

| Dramaa a răspuns:

Sexul oral este atunci cand el iti gadila clitorisul cu limba sau cand ea ii ia madularul(penisul) in gura. Nu exista alta explicatie mai bunahee hee

| Barbie a răspuns:

Cu grija laughing

| cosminbacau a răspuns:

Cu gura pe organul sexual al altei persoane. Sau daca faci yoga... big grin

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Fără dinți.

| 009 a răspuns:

Uita-te la un film pornorolling on the floor u p bune ca nu sti cum se face?

| carollina a răspuns:

Canta la alta masa, daca intr-ade-var nu stiai nu tranteai rasul ala (parerea mea)

| gogusamsung a răspuns:

E greu de explicat fără o bază vizuală solidă. Câți ani ai, de unde ești și cât poți să plătești pentru un curs intensiv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL.Nu vrei sa te invat eu practic cum sa faci unui baiat?