| împartezâmbete a întrebat:

O intrebare indecenta tongue e vreo fata careia sa nu ii placa sexul oral?

11 răspunsuri:
| допинг a răspuns:

Eh sunt. La unele le place doar anal happy S`o simta numa`n ele.

| unknownn a răspuns:

Depinde cui il face laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Sincer eu n-as incerca, dar n-am de unde sa stiu daca mi-ar placea sau nu daca as face asta vreodata.

| JASMYNA88 a răspuns:

Doar nu te astepti ca vreo fata sa iti raspunda la intrebarea asta sincerlaughing

| împartezâmbete explică (pentru JASMYNA88):

Ma chinui si eu mai fetitotongue

| împartezâmbete explică:

Mda astept alte opinii mult mai elaborate

| abNb a răspuns:

Normal ca sunt. Pune-te in situatia lor, tie ti-ar place sa iei o. in gura?
Ps: imi cer scuze daca intrebarea era doar pentru fete

| Hazzard a răspuns:

Din cate am vazut pe acest site o parte sau majoritatea sunt dezgustate de sexul oral.In realitate nu stie nimeni exact ce gandesc ele.

| iuliapysutz a răspuns:

Depinde, nu e chestia de placerea ta neaparat, daca vrei sa iti satisfaci partenerul si stii ca ii place? nu?, dar bineinteles nu sa o faci cu dezgust, macar putin interes. eu sincer sunt intre placere si neplacere. am incercat doar o data de curiozitate

| marianalumencovici80 a răspuns:

Stiu o fata care adora sexul oral.Si vorbeste intr-una despre asta. Spune mereu ca o mananca buzele cand nu o face si vrea si simte nevoia sa o faca tot timpul.Si ca adora sa vada un baiat fericit datorita ei.Cunosc si astfel de persoane.

| TotinebuniidinHorsens a răspuns:

Statistic vorbind, nu a fost dovedit niciodata faptul ca femeilor nu le'ar place sexul oral. Este benefic pentru trup, suflet si celulita.