| Jack2726181818 a întrebat:

Bună, am o întrebare, dacă eu cu iubita mea ne-am jucat doar și din penis a curs lichid preejaculator, ea fiind virgina și mai are 5 zile pana la menstruație, exista risc sa rămână virgina? Eu am pus-o la mine în brațe dar nu știu dacă i-am atins și vaginul, ultima masturbare a fost cu 2 zile în urma și dacă e sa fie însărcinată deși nu cred cum poți scăpa?

6 răspunsuri:
| blablablab a răspuns:

Atat timp cat nu a fost inauntru sunt mici sansele

| Catrice a răspuns:

"exista risc sa rămână virgina" nu exista nici un risc laughing

| Marius22222222222 a răspuns:

Of of of. In 2021 da. e riscant sa ramana virgina.ca in caz de sarcină e totul ok

| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Fara penetrare nu exista fiinte sociale! Dar fa-ti bagajele si pleaca in caz de orice. Considera-te ft norocos daca ramane (0. 0000000000000000000000000001%)

(in nōmine Patris et Fīliī et Spīritūs Sānctī)

| Emilian65 a răspuns:

Sexul facut cu 5 zile inainte de venirea menstruatie, nu este risc de sarcina. Aceasta perioada este nefertila.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai mentionat nicaieri ca ai penetrat-o vaginal, deci nu putem stim daca ai lasat-o insarcinata sau nu, odata ce nici tu nu ai habar.