| nokef a întrebat:

Faza e ca prietena mea a vrut sa o facem (e fiind virgina) am incercat o penetrare dar fara rezultat apoi am avut parte de acel lichid preejaculator m-am sters cu mana si am mai incercat o data, tot fara succes. (abia daca i-am atins himenul cu capul penisului.) aa si precizez ca inainte cu 7-8 ore am avut o ejaculare in urma unei masturbari apoi am fost de 2 ori la baie si am urinat. exista sanse? ciclu ii vine la 20-21 de zile si o tine 6 zile. ultima zi de ciclu a fost pe 31 martie. e posibil sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| nikol1 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu este niciun risc. stai linistit ca nu este gravida. daca ar fi un procentaj este de 1%. daca ejaculai si nu te duceai la baie era putin mai mare riscu dar ai facut bine ca ai urinat. stai linistit ca nu a ramas.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil, mai ales ca era in perioada fertila. Riscul este mic, dar nu zero. Eu nu inteleg de ce nu folositi prezervativ in timpul unor astfel de incercari, daca tot nu va doriti copii.

| nokef explică:

Cat de mic este riscul? care e procentaju? mersi