| pufilic a întrebat:

am o intrebare daca ma puteti ajuta. Va rog. De cateva luni, dupa fiecare act sexual, am o sangerare usoara, tin sa mentionez ca nu este vorba despre pierderea virginitatii. Nu stiu de la ce poate fi. Va rog ajutati-ma

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Lol. straight face si ai stat luni de zile cu problema asta si nu ai mers la ginecolog?
Nu-i normal si noi nu te putem ajuta cu nimic. Nu suntem doctori.
Poate este el prea brutal, nu stiu. Ar trebui sa mergi urgent la doctor.

| EnvyU a răspuns:

Cum au zis cei de sus, s-ar putea ca el sa fie prea mare si prea dur si ai sangerari de la rani. Nu te doare in timpul actului? Ori o fi cine stie ce infectie sau boala sau ceva, eu n-am auzit de asa ceva.

| Drolja a răspuns:

Fiţi şi voi mai domestici, şi zi-i şi lui să ţi-o dea mai uşor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mînuțele, poate ai rană pe col, mergi la ginecolog, doar el te poate ajuta. Citi ani ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este normal sa se intample asa ceva. Este obligatorie consultatia ginecologica de specialitate.

| SkyPilot a răspuns:

Mergi neaparat la un control ginecologic. Nu este de joaca si oricum ai stat destul fara sa faci ceva. Mergi cat poti de repede!

| Goete a răspuns:

Se poate intui ca wsti de gen feminin.
Dar sigur sunt unii care cred ca ai penis...

| Alcyon a răspuns:

Vezi ca sangerezi si nu mergi la medic? Du-te la ginecolog, e posibil sa ai o afectiune ce trebuie tratata.

| CatalinaMA a răspuns:

Cand eram eu in spital de ma operasem de apendicita a venit si o doamna care avea aceleas problema cu tine. avea in jur de 30 de ani si si povestea ca de ceva luni bune avea sangerari in timpul si dupa actul sexual si diagnosticul pus de medici era ca avea o tumora la uter, un tip de cancer...si a trbuit sa ii extirpeze uterul. asa ca nu te juca cu lucruri din astea si mergi urgent la un medic happy

| pufilic explică:

21 ani. Nu ma doare in tipul actului sexual.