| VampirePrincess a întrebat:

am o intrebare. daca un baiat te saruta si iti spune ca te iubeste, si a doua zi nici nu isi mai aminteste de existenta ta.inseamna ca si-a batut joc de mine nu?

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Pai acum.sunt 2 variante. Ori te place si e timid (si nu stiu atunci cum si'ar fi facut curaj sa te sarute etc. poate la betie). Ori e un mare nesimtit si si'a batut joc, probabil doar pentru a vedea daca il placi, daca ii pici in plasa, din lipsa de ocupatie etc.

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Depinde de cum era si de cum va intelegeati poate e timid si se askunde daca era beat sau timid si rusinos. asteapta cateva zile daca nu iti zicenimic nici tu lui atunci e clar ca si-a batut joc

| Roberta a răspuns:

E chiar atat de greu sa-ti dai seama?
E un ratat.

| wildthing a răspuns:

De ce pui intrebari al caror raspuns il stii deja?

Răspuns utilizator avertizat
| Blondamea a răspuns:

Mdea cam asa ceva

| jasmine11 a răspuns:

Eu cam asa ceva as spune nu te lua dupa totii baietii si nu mai pune suflet din prima.ar fi mai bine. testeaza-l si dupa aia poti sa ai incredere in elbig grin

| Annd a răspuns:

Da.

| LifeIsAJoke a răspuns:

Deductie logica...Da.

| monstrulet a răspuns:

Poate era beat cand te-a sarutat, dar da, si-a (cam) batut joc.

| tixytix a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin faptul ca"nu mai stie de existenta mea"
daca trece pe langa tine si nu te baga in seama atunci DA.sia batut joc
dar daca nu il vezi si nu e pe mess si nici pe facebook.sau nu iti da mesaje.asteapta sau baga-l tu in seama
cine stie poate ii este frica de parerea pe care tiai facut-o despre el.acest lucru trebuie sal discuti cu el.f2f
ai grija. pupici:*