| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am o intrebare, dar mi-e si rusine s-o pun...dar n-am ce face...Am 13 ani, si intr-o seara am inceput sa ma masturbez cu un marker cam de grosimea unui deget si putin si cam dupa 5 minute a-nceput sa-mi curga sange (menstruatia imi venise deja luna aceea) si sangerarea m-a tinut cam 2 zile. M-am mai masturbat si altadata..si aseara. si nu mi-a mai curs sange. De obicei ma masturbez ca sa ma descarc. Credeti ca m-am dezvirginat? Ca mi s-a rupt himenul? Adica eu sunt 70% sigura ca da, dar vreau sa aud si parerea voastra. Stiu ce o sa ziceti acum, ca sunt prea mica si ce-a fost in capul meu, dar eu fac asta ca sa ma descarc..cand simt ca nu mai suport..asta ma calmeaza sad Astept raspunsuri, dau funda si va rog sa nu ma criticati..multumesc.

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna
Imi pare rau pentru tine, dar cred ca te-ai dezvirginat. Poate ca daca nu l-ai bagat tot nu te-ai dezvirginat, dar ai mari sanse sa da. Daca te-a si durut apoi, e clar ca nu mai esti virgina. Nu suntem aici sa judecam, ci sa ajutam.
Imi pare rau.

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru iiSceneXX):

Da, m-a durut. Dar acum imi pare rau si as vrea sa dau timpul inapoi. Am uitat sa mentionez ca cand m-am mai masturbat a intrat mult mai usor.

| SkyGuy a răspuns (pentru dianaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Asta este acum nu mai ai ce sa faci..se intampla ce vrei

| iiSceneXX a răspuns (pentru dianaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Imi pare rau, inseamna ca te-ai dezvirginat. Stiu, dar nu ai ce face. Oricum, tot primul tau contact sexual cu o persoana va conta si il vei tine minte. Uneori mai si gresim, si nu avem ce face.

16 răspunsuri:
| adytzaPtk a răspuns:

Felicitari, te-ai dezvirginat cu cu marker laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrei sa te descarci, cheama-ma pe mine.

| Danysan a răspuns:

Din punct de vedere medica -te-ai dezverginat.Ruperea Himenului si curgerea sangelui duc automat la dezverginare.Din punct de vedere Psihic dezverginarea apare odata cu primul contact sexual.In minte poti sa te consideri in continuare virgina (nu ai facut-o cu un baiat).Nu trebuie sa te stresezi prea mult oricum nu mai ai ce mai face.Si ce era cu acea dorinta neastamparata de a te masturba? Ai vazut pream ulte filme deocheate-La varsta ta hormonii ar trebui sa fie mai calmi da ma surprinzi.

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Danysan):

Nu prea imi place mie sa ma uit la filme porno. Prefer alte activitati. Am facut asta pentru a ma descarca...nici din placere, nici de altceva

| trance04 a răspuns:

Ce amintire placuta o sa ai, dezvirginata cu un marker, pacat

| Yhugato a răspuns:

Mda, nu te-ai dezvirginat! Doar ti s-a rupt himenul dezvirginare sau deflorare cand ai primul contact sexual! Nu cred ca este o varsta gresita, mai bine sa faci asta decat sa faci ce fac altele! Ai grija sa nu-l introduci adanc, tu fiind "tanara" pot avea leziuni la nivelul vaginului, asa ca ai grija de tine si mult noroc, bafta!

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Yhugato):

L-am introdus destul de adanc...

| Yhugato a răspuns (pentru dianaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Eee, lasa nu-i nimic!, poate vrei sa incerci masajul in loc de introdus chestii in interior, unele femei spun ca este mult mai excitant, in fine, treaba ta! deci bafta draguta si sa ai grija de tine! :*

| JasminNoir a răspuns:

rolling on the floor

| AnoOo a răspuns:

Nu e un lucru rau... cat despre ruptul himenului este posibil thinking

| emi120 a răspuns:

Daca intra mai usor tiai si largit gaura

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru emi120):

Asta stiu, dar acum nu mai am ce face

| emi120 a răspuns:

Daca intra mai usor tiai si largit gaura.