| criss0888 a întrebat:

am o intrebare dar va rog sfaturi fara acuzatii!
imi place la nebunie de seful sotului,laughing nu stiu ce sa fac ca sa isi de-a seama ca de fapt as vrea sa fim noi doi,atunci cand se poate! timp as avea sotul ii mai mult plecat,dar mor dupa omu asta ii casatorit si el,as vrea o relatie atat cat se poate, faza ii ca il vad cam de 2 ori pe sapt,si atunci impreuna cu sotul,as vrea sa ii dau de inteles ce veau, dar nu stiu cum!

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Posibil sa nu fie el interesat de tine, posibil sa fie foarte fidel familiei si daca tu dai de inteles ceva, sa nu cumva sa devii tinta batailor de joc, e mai bine sa lasi balta ideile astea ca nu fac bine nimanui

20 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Iti spun doar atat-Esti atasa de el doar atat si daca o sa vrea sa fie cu tine nu o sa te iubeasca -o sa ti-o traga si atat.Cine te iubeste e prostu ala de langa tine -da dovada de putina luciditate deoarece o sa ajungi sa iti distrugi familia si poate ca si pe a altora!

| criss0888 explică (pentru Danysan):

Stai linistita, nu este vb de distrus nimic daca asta ai inteles, vreau sa ma faca sa ma simt bine,- nici nu vreau sa ma iubeasca pentru ca eu sunt iubita deja, il vreau pur si simplu pentru sex si atat! ce-i asa mare treaba!happy

| Sergiu1996 a răspuns (pentru criss0888):

Aiureli,tu te gindesti la relatii sexuale, daca sotul tau nu afla, asta nu inseamna ca nu l-ai tradat, Doamne fereste, cum poti sa faci asa ceva? Sincer imi pare rau de ceea ce faci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criss0888,ai mare grija ca ii poti face probleme sotului, dar mai grav este ca iti poti distruge si casnicia ta si pe a lui(sefului). Orice aventura de genul celei dorite de tine, nu poate avea urmari benefice.Numai bine.

| criss0888 explică (pentru anonim_4396):

Da stiu asa este, faza ii ca stiu cu ce se mananca laughing, mereu mi-am proyejat familia indiferent de pornirile mele sexuale, as face asta doar daca as stii ca isi doreste si el la fel!

| criss0888 explică (pentru anonim_4396):

Da stiu, dar sunt destul de mare, si am un cap foarte istet car sa stie ce sa faca in astfel de situatii! faza ii si intrebarea era: Cum il fac sa ma remarce, ca il plac, cum sa procedez!

| anonim_4396 a răspuns (pentru criss0888):

Toti cred ca le stiu pe toate, ca lor nu li se poate intampla.Ti-as putea spune cum sa procedezi, dar te-ai gandit ca in minutul urmator il va anunta pe sotul tau? Urmareste ultima mea postare la Totul despre TPU si poate atunci vei intelege de ce iti spun toate astea. Daca vrei.Si crede-ma ca "ulciorul nu merge de multe ori la apa", daca stii proverbul.Mult noroc.

| criss0888 explică (pentru anonim_4396):

Lasa asta in seama me! vreau sa vad ce idei ai tu! spune atunci daca ai vreo idee buna!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru criss0888):

Nu.Sufletul nu ma lasa sa te invat o prostie.Mai bine lasa lucrurile cum sunt ca nu mai esti o adolescenta.Mult noroc.

| 0x11111051 a răspuns:

Daca te vei desparti de sotul tau, pentru un boss" un cuvint numai te va putea descrie: "tirfa"

Ma scuzi dar asa este laughing

| criss0888 explică (pentru 0x11111051):

Cine a zis ca vrea sa isi lase sotul, nu baga iubirea cu atractia sexuala, il vreau pe omul ala pentru o aventura!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Bine dar dupa sa nu vii pe aci ca sa vezi ca m-a lasat sotul ca nu stiu ce. te-ai gandit ca poate te si respinge si se duce si la barbatu-to si ii zici ce nevasta panarama are?

| Loreddana a răspuns:

Sunt singura care si-a dat seama ca intrebarea asta a fost pusa la vrajeala?
Come on people...

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa nu iti lasi sotul la care in fata ofiterului de stare civila ati promis sa fiti impreuna pana cand moartea va va desparti la fel si in biserica. Acesta este ispita diavololui, nu ca as merg in fiecare duminica la biserica sau ceva de genu nu merg prea des, dar asta e faza eu inca nu sunt casatorit, da rstiu cum e situatia ta am vreau sa spun ca am suferit mult cand eram mic din cauza paritilor din acelasi motive, acum nu stiu daca ai sau nu copii, dar cel mai bine te sfatuiesc sa incerci sa te abti cat de mult poti nu ceda in fata ispitei diavolului. PS: Fac facultatea de psihologiewinking succes!

| criss0888 explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Nu vreau sa stie nimeni, familia ii familie, si e am facut la facultate psihologie 3 ani, deci stiu la ce te referi, ii vorba ca eu vreau efectiv sa ma culc cu el, ma atrage sexual si asta nu imi va afecta familia! sunt destul de desteapta sa fac asta!

| RaluBaby a răspuns:

Ia-ti un vibrator! O sa te scuteasca de eventualele neplaceri cauzate de o aventura cu seful sotului tau, casatorit si el de altfel. Sau mai bine, divorteaza! Din moment ce o partida nesemnificativa de sex cantareste mai mult decat iubirea fata de sotul tau, respectul fata de el si mandria acestuia, evident a divorta e cea mai buna alegere!

| Silviuuu a răspuns:

Mda. Numai de d-astea sunteti in stare. Muriti in chinuri.

| criss0888 explică:

Va rog cititi cu atentie intrebarea! NU vreau sa imi las sotul, nu vreau morala, vreau doar sa stiu cum sa procedez sa imi dau seama daca omul asta este atras de mine si cum ii pot arata ca il plac, din moment ce timpul si imprejurarile nu tin cu mine!

| criss0888 explică:

Nu conteaza cati cum vede un bou, daca este fericit happy

| nenea1 a răspuns:

Sper sa mori in chinuri cwurwa penala!