| Ariamnaa a întrebat:

Buna! Deci mie imi place de fratele sotului matusii mele. Nu stiu ma simt bine langa el. Nu stiu daca si el ma place. Dar l-a întrebat astazi tata cand am fost pe la el si a spus ca da. Acum poate a spus-o si el asa sa nu ma supar. As vrea sa nu stiu sa ne luam si noi in brate etc. Aproape toata lumea si-a dat seama ca îmi place de el. Acum nu stiu cum sa o conving pe mama sa ma lase sa dorm la el, ma gandesc ca daca dorm la el poate ne atasam mai bine unul de altul. Matusa mea si sotul ei stau împreuna in aceeasi curte si cu fratele sotului ei dar si cu soarcra împreuna cu baiatul de care spun eu si tatal lui dar tatal lui este plecat în Italia. Mda suntem cam mici el aproape 14 iar eu 13. Dar sincer nu îmi pasa amanuntul asta atat de mult.Nu stam fooarte departe unul de altul dar poti ajunge doar cu masina si chiar as vrea sa îl vad asa mai des. Nu prea stiu cum sa îl fac sa ma placa ar fi buna o chestie de aia vraja sau cum se zice? As vrea si eu un sfat sau mai multe cum vreti. Îmi doresc pana la anul sa facem revelionul împreuna.

7 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

La varsta asta e de ajuns sa-l pupi o data pe obraz si i-ai trezit direct interesul pentru tine.

| deathdiana a răspuns (pentru CIaudiu):

Asa era mai de mult, acum la 14 ani n-o sa iti vina sa crezi ce fel is baietii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite asa adolescentele românce sunt în TOP în Europa la,, mămici de la 13 -14 ani, o mamica copil, care concepe un alt copil " nu uita sa te protejezi.

Sună-l, și vorbește cu el, spune-i ca ai vrea sa îl mai vezi, ca ți dor de el.

| Ariamnaa explică (pentru anonim_4396):

Buna! Pai mie nu îmi sta gandul la copii eu vreau decat sa fim împreuna ATAT. Copii se fac dupa 19 încolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ariamnaa):

Spuneam ca idee. Scumpica mica. Bravo! Frumos răspuns. happy

| pinksweetloverr a răspuns:

Mai intai, vorbeste mult cu el. Cunoașteți va bine incat să deveniți prieteni foarte foarte buni. Atunci iti vei da seama daca si el te place sau nu, ca să stii ce să faci mai departe. Poate chiar va veni de la sine.

| deathdiana a răspuns:

Eu zic sa te comporti frumos cu el, sa arati ca iti pasa de el si chestii de astea, vrajile is bullshit rau de tot