| nbcopiimei a întrebat:

Bună, am o intrebare. Imi intarzie menstruatia (ieri trebuia sa vina) dar in locul menstruatiei mi au curs niste picaturi de sange si dupa aceea s-a oprit si nu mi-a mai curs nimic + ca de cateva zile imi este rau (ma doare capu, am facut febra, am dureri de burta, etc). Presupun ca este de la o raceala sau medicamente(sunt racita si iau pastile).

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca ai avut sex neprotejat acum 2-3 saptamani, exista si sansa sa fii gravida.

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, cu prima urina de dimineata!

| helpforyou a răspuns:

Simptome de raceala. Doar o zi de intarziere nu-i motiov de panica.

| nbcopiimei explică (pentru helpforyou):

Multumesc pentru raspuns

| helpforyou a răspuns (pentru nbcopiimei):

Cu mare drag.