| Usenames a întrebat:

Bună TPU! Va rog frumos sa ma ajutați!
Dau funda!
Pe 9 iun. Trebuia sa îmi vina menstruația, seara am făcut sex cu iubitul meu și pe penisul lui erau câteva picături de sânge...
Dar înainte și nici după nu a curs deloc sânge!
Ieri 10 iun. M-a durut burta toată ziua!
Durerea menstruației... dar nici o picatura de sânge.
Azi 11 iun. Am o ușoară durere de burta dar nici picatura de sânge! (Am o scurgere cu un lichid albicios)
Tin sa menționez ca am făcut sex în perioada fertila (Neprotejat)... va rog sa nu ma judecați pentru acest lucru... imi asum.
Întrebarea mea este: poate fi vorba despre o sarcina?
Sau doar întârzie?
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poate fii vorba si de o sarcina, odata ce ai facut sex neprotejat taman in plina perioada fertila.

| Floridori a răspuns:

Daca atunci cand ai facut sex in perioada fertila sperma a ajuns, chiar si accidental in vagin, exista posibilitatea unei sarcini.

Pentru a avea siguranta, fa un test de sarcina dupa 5 zile de intarziere daca menstruatia nu apare intre timp, desigur.

| MariaQuenn27 a răspuns:

Nu e prea bine! Daca ai făcut neprotejat...