| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Intrebare pentru fete : Fetelor, va durut cand v-ati dezvirginat? A curs mult sange? A doua oara v-a mai durut? Trebuie sa fac si eu acest pas si eram nedumerita :\ fundita

2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Nu sunt fata dar te rog sa nu te sperii.
doare putin la inceput si asta numai daca se grabeste el si intra pe uscat. un librifiant bun si un preludiu lung cel putin la primele 2-3 partide.

Sanatate!

| ALEX2402 a răspuns:

Depinde de persoana: sunt carora le curge sange si carora nu le curge, pe unele le dor, iar pe altele nu