| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o intrebare mai ciudata, cand fac sex si folosesc durex simt ca ma strang, am cautat pe internet niste prezervative de la durex mai mari, dar maximul este de 56 diametrul, iar mie imi trebuie de 65-69 si 19 lungimea, cred ca la lungime sunt mai toate la fel, dar la diametru nu, intrebarea e de unde pot lua niste prezervative mai mari in diametru? Accept si comentarii amuzante laughing)

5 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Baga.ti un ciorap si aia e, dăi acolo.

| Quazar a răspuns (pentru NotNamed):

Ce material recomanzi? laughing))

| NotNamed a răspuns (pentru Quazar):

Orice ai la indemana, ciorap sa fie. Dar vezi sa fie cat mai gros sa nu treaca sosul orin ea

| vasile2222 a răspuns:

Gasesti la sex shop/magazine erotice online

| EUeStEEu a răspuns:

Iei o mănușă și tai degetul mic de la ea și gata?