| MNF a întrebat:

Unde pot gasi prezervative cu diametrul nominal de 65 mm sau mai mare?
In magazine/farmacii am vazut prezervative durex cu diametrul nominal de 56 mm.
Care este faza cu durex L, XL, se refera la lungime? Acestea au acelasi diametru nominal de 56 mm, chiar daca au trecut pe ambalaj L, XL

2 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Ba lasa-ne frate cu diametrul de 56 MM.cand ești în farmacie îți zic că ori te faci toate culorile la fața ori îl cumperi pe care îl gasesti