| cevazacelamineintorace a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata dar sper ca ma puteti ajuta.Prietena mea cea mai buna care este de asemenea si iubita fratelui meu se lauda la el ca se masturbeaza(nu baga degetul in..., doar pe afara). Acum a venit la mine si m-a intrebat daca din aceata cauza ii intarzie menstruatia, iar eu nu am stiut ce sa-i spun, dar i-am promis un raspuns.Va rog foarte mult sa-mi spuneti daca din aceasta cauza ii intarzie menstruatia.
Fundita.

Răspuns Câştigător
| nely19 a răspuns:

Nu. nu din cauza "masturbarii" ii intarzie menstruatia, nu are nici o legatura una cu alta, iar cauza intarzieri este doar o mica raceala jos, sa-i spui sa nu se sperie asa tare, si da`i un sfat, sa nu`i mai spuna pr ei(fratelui tau)ca se mast:*:*:*fundita?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu, nu poate să rămână însărcinată dacă se masturbează. Baftă!

| Dizzydizz a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva
e doar o dereglare

daca banuieste ceva mai bine sa incerce un test de sarcina

| andreutza_5786 a răspuns:

Nu credhee hee