| Anamaria445 a întrebat:

Bună am o întrebare mie trebuia să mi se termine ciclu acum 2 zile și în a3a zi seara m-am masturbat care este motivul încât încă mai sunt pe ciclu?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pai inseamna ca ai un ciclu neregulat vine cand vrea si se termina cand vrea, nu are nicio legatura cu masturbarea, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea este cauza, ca aia ti-a prelungit ciclul.

| dullcat a răspuns:

Buna.Chiar si daca ai ciclu regulat, este normal ca menstruatia sa nu aiba mereu fix acelasi numar de zile, nu-ti fa griji, nu are treaba cu masturbarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta cu cateva sfaturi, scrie-mi in privat