| andreeasmeriamihai28 a întrebat:

Buna seara! Pare ciudat insa am o intrebare mai intima... pe 29.06 trebuia sa-mi vina ciclul insa am avut parte de un ciclu cu cateva picaturi de culoare maro-rozaliu, timp de 4 zile. adica pana pe 03.07 si apoi s-a oprit... astazi 07.07 mi-a venit ciclul din nou. ideea e ca am un ciclu regulat la fiecare 28 de zile si acum nu stiu ce se intampla. e posibil sa fiu insarcinata? Am facut un test dimineata insa este negativ.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai aavut sex neprotejat, da, este posibil sa fii insarcianta.

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile, de la ultima partida sexuala!

| andreeasmeriamihai28 explică (pentru Violleta2022):

Da... cica al meu e precaut si nu se intampla nimic... cel putin in 3 ani de zile nu s-a intamplat dar acum nu mai sunt atat de sigura. astept sa mi se termine menstruatia si apoi o sa mai fac un test!

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreeasmeriamihai28):

Chestia asta cu "precautul" nu merge intotdeauna la apa!
ca s-a intamplat si alora de aveau 20 de ani de casnicie... sa lase femeia gravida happy