| byoana a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti si una pentru fete:
Baieti ce nu va place la ofata?
Fete ce nu va place la un baiat?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu suport minciuna din partea unui bărbat și parșivitatea unei femei!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Nu-mi place sa intarzie, sa-mi adreseze prea multe complimente, sa-mi vorbeasca despre persoane care nu le cunosc, sa-si scoata toate telefoanele si sa le puna in ordinea inmormantarii pe masa, sa comande bauturi alcoolice, sa cioflaie cand mesteca, sa ma tina de mana cand intentia mea este aceea de manaca, sa insiste sa plateasca cand am spus ca platim fiecare ce-si comanda

| AliceHappyGirl a răspuns:

Ceea ce nu-mi place la baieti este faptul ca unii prea se cred cei mai importanti, cei mai tari, cei mai buni, cand de fapt sunt un nimic. Si ceea ce nu-mi mai place este ca unora nu le pasa de sentimentele fetelor; cu cat sunt mai multe pe lista cu atat mai bine... Mi se par o prostie chestiile astea!

| nobody_9468 a răspuns:

Au raspuns doar fetelelaughing.
La un baiat nu-mi place, de fapt sunt genul aia mai gay care se ingrijesc mai rau ca o fata si care are mai multe haine ca mine, Ok, una este sa fii cool, alta e s-o dai in metrosexualwinking. Mai atitudinea aceea de cocalar care te vede pe strada si zice"Hei, pissi vrei sa te conduc pana acasa" sau alte replici stupide sau cei care se cred mari crai, la astia le-as da peste nas secunda din secunda, care cred ca te vor avea doar pentru ca e el "bun".

Bafta.

| Blondamea a răspuns:

Mie la uin baiat nu imi place at cand minte, at cand moare de gelozie(poate pentru ca eu sunt un pic mai stiurlubatica si imi place sa imi petrec timpul cu baietii), si sa nu ma terorizeze cu intr de genu(ce fafcusi?, cu cine fusasi?, unde fusasi?)urasc sa fiu interogata

| Ingerash a răspuns:

Mie nu imi place cand un baiat se da mare smecher cand e cu prietenii lui, iar cand e cu o fata e mielusel. urasc lucrul asta.

| Biencush a răspuns:

Nu mi-ar placea ca iubitul meu sa fie stresant, sa ma controleze la telefon, sa fie gelos, sa bea exagerat, sa devina violent sau mai stiu eu ce.In acelasi timi, nu mi-ar placea ca el sa fie rece sau indiferent fata de mine, sau sa-i lipseasca timpul pentru mine!

| Fifylici a răspuns:

Nu imi place ca un baiat sa se creada buricul pamantului, e de prost gust.

| OneLifeOneLove a răspuns:

Nu'mi place cand un baiat se da in "spectacol" pentru a impresiona o fata. E cel mai penibil lucru.Atat pentru baiatul respectiv cat si pentru fata.

| Mariinaa a răspuns:

Buna!
Mie nu-mi place ca unii baieti (nu toti) spun ce fac ei cu iubita lor ...am colegi care imi spun mie si ce pozitie au incercathee heehee hee
pa, pa

| Vanilla_7184 a răspuns:

Bună.

1. Nu-mi place când se dă mare şmecher / în spectacol.
2. Nici nu te cunoaşte bine şi deja te pupă, te ia in braţe.
3. Dacă sunteţi impreună, vrea deja să-i fac oralu.

Astea sunt chestii de băieţi proşti.

Vanilla.