| AdZi a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce va atrage la un baiat?

Intrebare pentru baieti: Cum stiti cand o fata va place?

16 răspunsuri:
| Madiitza a răspuns:

Poi fiind fata, la un baiat ma atrag ochii, buzele, aspectul.dar cel mai mult caracterul!:X

| SweetSacrifice a răspuns:

Mai,chestile astea depind de fata. Daca vrei sa raspund in general, fiecare fata este atrasa de baietii care o fac sa se simta speciala.Asta e sigur.Din pacate,pentru multe conteaza situatia financiara si infatisarea mai mult decat caracterul, din cate am observat pe la mine prin oras.Dar nu toate! Cum am spus conteaza fata.
Ca sa raspund la persoana intai, mie imi plac cei care nu se dau in spectacol, ca toti tampiti din ziua de azi care isi arat autoritatea printr-un comportament de taran. Urasc asta.Imi plac baietii care au aceleasi gusturi ca si mine in materie de muzica, filme, sport etc. happy

| Neinteresantul a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Wow, tu chiar nu prea ai avut relatii. Pui muzica, filmele si sportul la lucrurile pe care ai vrea sa le ai in comun cu el. Dar, deh, daca nu ai mai mult de 14 - 15 ani e de inteles.

| unwanted a răspuns (pentru Neinteresantul):

N-as prea zice. Daca nu are nimic in comun cu tipul despre ce o sa vorbeasca? E cam penibil sa mergi la o intalnire unde tipul monopolizeaza discutia si iti povesteste tot felul de chestii (prin care vrea sa impresioneze cica) care pe tine nu te intereseaza (gen cat e el de grozav). Iar lucrurile mentionate de ea sunt destul de importante, pentru ca spun multe despre felul lui de a fi. Asa ca, nu stiu care dintre voi n-a prea avut relatiiwinking.

| Neinteresantul a răspuns (pentru unwanted):

M-am referit doar la muzica, filme si sport. N-am zis sa nu aiba nimic in comun, doh, citeste mai bine inainte. Sunt multe alte lucruri mai importante pe care e bine sa le ai in comun cu o persoana, nu muzica, filmele si sportul.

| unwanted a răspuns (pentru Neinteresantul):

Am citit de prima datawinking. Insa crede-ma cand iti spun ca lucrurile astea, atat de insignifiante pentru tine, spun multe despre o persoana. Si e un plus cand gusturile coincid.

| Neinteresantul a răspuns:

Le atrag baietii ca mine. A mai fost pusa intrebarea, foloseste functia de cautare. In fiecare zi cineva pune intrebarea asta... deci nu era greu sa dai peste una din cele 1000 cu raspunsuri.

| RAY a răspuns:

Cand i straluceste ochii ca semaforul daca isi schimba culoarea pe verde ma lasa sa trec peste ea pe rosu stiu ca trebuie sa fug de ea

isi raspund si ce vrea o fata explicatie stiintifica
pe femeia o atrage fizicul de vina sunt endrofinele care sunt eliberate e o senzatie de placere
si banii i asigura un viitor linistitor viitoarei famili care va vi
bine inteles ca conteaza intelegera, dialogul, amuzamanetul si toate astea eu spun ca daca ai banii sau fizic ai noroc la fete nu le ai pe astea mai greu ai vreo fata asta de milioane de noi, noi vanam ele sunt vanate metaforic desigur iar pentru a vana trebuie sa isi arati cea ce ai la fel ca penele panului sau pasariile care au cuib mai mare au mai mare noroc la femele

| Ella3133 a răspuns:

Ma atrag ochii si persoana lui happy

| ℓσνє a răspuns:

Pai 1.
-Sa fiu eu cea caruia ii acorda cea mai multa atentie
-Sa fie inteligent, nu orice repent, ca din astia gasesti si pe strada laughing
-Sa-mi arate ca ma simpatizeaza prin gesturi micibatting eyelashes
Si la 2 iti pot raspunde si eu big grin
2. Zambim in continuu, nu ne putem abtine sa nu ne uitam la acel baiat laughing
Si daca el nu face primul pas, il facem noii happy
Bafta! :* happy

| AndreeaBz a răspuns:

Sa-mi dea atentie ( nu sa fiu o oarecare) sa fie de treaba, inteligent. si intrebarea pentru baieti de ce nu ai pus-o fetelor : ` cum aratati cuiva ca va place de el?`. Era si asta o variantahappy

| AdZi explică (pentru AndreeaBz):

Poti raspunde si la intrbarea aceea. Nu am nimic impotriva, mersi!

| AndreeaBz a răspuns (pentru AdZi):

Ii zambesc mereu
Ii arat ca el este mai important ca ceilalti
Imi petrec mult timp cu el
Si in cazul meu ii spun ca-l plac.

| JeleUUU a răspuns:

Baieti: Dupa privire si comportamentbig grin

| TheSpecialRose a răspuns:

La un baiat ma atrage caracterul, sa fie inteligent, amuzant, atent cu mine, serios, sa avem hobby-uri comune si foarte putin conteaza si aspectul fizic.

| Mâzgă a răspuns:

Hmmm... find fata ...Ma atrage fizicul si caracterul happy