| azerbajan a întrebat:

Buna am o intrebare pentru fete in special ele stiu ce gandesc mai bine, voi fetele a-ti pune vreo data iubitul al incercare sa vedeti daca va iubeste sau nu? adica sa ii ziceti nu cred ca ma iubesti mai bine raman singura? iubita mea sau fosta de 5 zile ne-am certat putin mai mult iar dupa mi-a zis ca mai bine ne despartim iar eu i-am zis ca o iubesc foarte mult( si asa si este) dar ea continua sa imi zica ca nu ma crede, oare face asa sa vada daca ma tin de ea si sa vada daca o iubesc sau pur si simplu nu mai vrea sa fim impreuna, adica na ea ma mai intreaba de vb am mai vorbit cate putin pe fiecare zi si eu ii zic pe fiecare zi ca o iubesc si imi zice ca nu crede. eu sunf foarte confuz si numai o fata ma poate ajuta va rog!

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Wow, astea-s copilarii. Inteleg situatia,dar tipa exagereaza enorm. Poate o face din joaca, nu stiu...
Ar trebui sa-i zici ca, cuvintele nu inseamna nimic, iubirea se simte. Si evident, ea nu o simte. Nu te mai chinui cu ea, pierzi timpul cu oameni care nu stiu sa te aprecieze.

| ZEU93 a răspuns:

Tre sa-i arati asta, ca de vorbit vorbesc toti, vezi poate intelegi ce vreau sa zic

| neutrino a răspuns:

Daca tie iti spune o fata ca te iubeste, tu chiar crezi? Atunci ea de ce te-ar crede pe tine?

| vocea a răspuns:

Se joaca cu tine, e clar sigur nu prea simte ceva important pentru tine deja se gandeste la altul, ai face bine sa nu ii mai dai atata impotanta atuncea sa vezi reactia ei succes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa il pui la mici incercari si chestii de genu', dar asta se face fara ca el sa isi dea seama si nu ii scoti ochii ca apoi acesta sa se simta vinovat apoi. Fiecare isi exprima dragostea fata de persoana iubita diferit. Ea exagereaza... Pare genul de fata care daca primeste ciocolata uita de situatie. Vezi cum faci si tu laughing

| NameHarris a răspuns:

Nu mai vrea sa fie cu tinewinking

| stark47 a răspuns:

Eu unul m-am despartit o perioada de cineva pe tema asta.
daca iti spun un lucru atunci asa e.dar daca tu ai chef de jocuri cu mine si in mod intentionat pui in pericol relatia noastra doar ca sa te convingi tu de adevarul din vorbele mele, atunci inseamna ca nu pretuiesti ceea ce iti ofer si nu ai incredere in mine destul de mult daca ai nevoie de alte dovezi decat cuvintele si faptele mele.
cam asa ma gandesc eu in situatii de genu

| justsummer a răspuns:

Iubita ta are nevoie de un gest romantic de genul o scrisoare draguta sau poti cumpara o carte si sa-i evidentiezi anumite litere sa formeze un mesaj de genul te iubesc pentru ceea ce esti.

| 4343gddhkied a răspuns:

Sincer, daca te iubeste nu iti face una ca asta, poate o tine asa jumate de ora, dar mai mult nu.Eu zic ca si-a gasit pe altcineva sau pur si simplu nu mai vrea sa fie cu tine. Intreab-o (serios) daca mai vrea sa fiti impreuna si spune-i ca daca nu mai vrea nu o mai cauti si atunci stii ce are de gand! Succes :**(poate nu te merita)!

| Alexutza27 a răspuns:

E important sa stii daca ea te iubeste sau nu. Daca te iubeste normal ca te pune la incercare, dar daca nu, pur si simplu vrea sa scape de tine