| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare pentru voi credeti ca imi voi gasi un baiat dupa standardele mele sau oare nu mai exista?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

" Toate fetele viseaza la Fat-Frumos, dar până sa apară, se mărită cu primul care îi iese în cale.", asa spune o vorbă din popor.
Oameni perfecti nu exista! Ne place sa plasmuim portrete si caratere in mintea noastra, încă dinainte de a ne îndrăgosti, dar realitatea scapă cam multe erori, iar factorul " surpriză " sa-si spună cuvântul, punându-ne în situația de a ne îndrăgosti exact de cine nu ne așteptam vreodată happy.
Si uite-asa, toate standardele pot pica, rând pe rând, precum piesele unui domino, atunci cand Cupidon intra in scenă, tulburând minți, si sfărâmând suflete.happy

| ridhimagupta a răspuns (pentru foxsilver):

Multumesc mult

| foxsilver a răspuns (pentru ridhimagupta):

Cu placere! happy

15 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ma gandeam ca cine stie ce standarde inalte are ea...cand de fapt se crede Whitney Houston, in cautare de un bodyguard.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Vei gasi intotdeauna un baiat care sa-ti satisfaca standardele morale, etice, psihice, de comportament. Insa in general acela nu va fi intotdeauna un baiat sexy, hot, wow. Asa ca ori cauti de nebuna ori iti stabilesti prioritatile.

| RAY a răspuns:

Standartele alea se schimba in functie de varsta ta

| Cristiann25 a răspuns:

Cu siguranta esti doar o fetita.Sa aiba muschi si sa te bata si asa sigur o sa-l placi!

| ByCats a răspuns:

DAca esti dispusa sa cauti sigur vei gasi

| Anonymous996 a răspuns:

Depinde ce standere aiwinking daca esti fitoasa si nu-s cum o sa mori singurica. Pentru ca unui barbat nu ii plac fitoasele cel putin eu nu le suport.

Mai mult ca sigur este si cineva acolo pentru tine doar ca nu l-ai gasit inca.

| Dobrescu_Razvan_1987 a răspuns:

laughing Da bine inteles ca da dar... Care sunt
''standardele''laughing

| ridhimagupta a răspuns (pentru Dobrescu_Razvan_1987):

Sa aiba muschii sa fie gata sa ridice pumnul imediat cand e vorba sa aiba grija de mine etc maruntisuri

| Cristiann25 a răspuns (pentru ridhimagupta):

Glumesti?

| Foxyyyy a răspuns (pentru ridhimagupta):

Din ce ai zis aici, n-ai cine stie ce standarde, doar aspiratii banale. Da, e plin de tipi cu muschi.

| ridhimagupta a răspuns (pentru Cristiann25):

Nu

| ridhimagupta a răspuns (pentru Foxyyyy):

Msss