| babyblue a întrebat:

Dragele mele, credeti ca exista vreun baiat care sa aiba "intentii serioase"?

E o simpla intrebare, nu o catalogati gresitbatting eyelashes.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista.

| andreeutzaa a răspuns:

Sunt fata.Da, eu cred ca exista.Acum,problema e ca in varsta adolecentei ai hormonii mai nebuni sa zic asalaughing si asta e o problema importanta pentru ca in perioada asta majoritatea gandesc cu creierul din pantalonilaughing
Problema acum e faptul ca numai exista multa comunicare sau cunostiinta inainte de a incepe o relatie deci nu are sanse sa devina serioasa.Acum dupa doar o luna,se zice te iubesc la o persoana cu care probabil de abia vorbesti si nu cunosti nici tipul de persoana care e. Oricum odata ce va veni si o fata serioasa care de la bun inceput sa ii zica baiatului ce are de gand,sa ii puna bariere, sa fie sincera, baiatul va stii la ce sa se astepte si va analiza si isi va da seama si ea daca intr-adevar sta cu ea pentru persoana care e chiar daca ea ii pune bariere hormonilor nebunilaughing

| AndaWest a răspuns:

Da,si cred ca o sa-l intalnesti si tu cat de curand

| aniiledha a răspuns:

Da de ce nu?
nu toti baietii au sentimente falsehappy

| Barbiie a răspuns:

Probabil ca da scumpa big grin.
insa, respect pentru. fetele care stiu sa faca un fraier sa plangawinking!
:*

| PinkkRosee a răspuns:

Cred ca doar 1-2 % din cazuri se intampla sa aiba,,intentii serioase''.
Si da, exista baieti care vor sa aiba un viitor alaturi de cineva, dar poate nu o fac.winking

| babyblue explică:

Intr-adevar, intrebarea e oarecum ''fortata''. Dar pot spune ca am generalizat. Cred ca exista baietii cu intentii serioase.Pacat ca numarul lor e mult prea micsad.

| SoSo_6077 a răspuns:

Cu siguranta DA!

| KaTtY a răspuns:

Da.
chiar daca poate nu o sa crezi exista.
nu trebuie sa-i pui pe toti in aceeasi oala

| Thoamnee a răspuns:

Normal ca daa.depinde si de varstaa luii!happysi de prietena luii. daca e o kurvaa, vrea doar sa o **** daar daca este o fata normaala si serioasaaa.o sa vrea ceva quu eaahappy

| Edy_7448 a răspuns:

Da
exista
winking

| vanessa532 a răspuns:

Salut! Cred ca exista trebuie doar sa fi cu ochii in patru si sigur il vei gasi.PA