| Keily a întrebat:

Cum credeti exista oare prietenie intre un baiat si o fata?

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Se poate ca un baiat si o fata sa fie prieteni, de exemplu cel mai bun prieten al mau este baiat si nu vrem sa fim mai mult. Cu un baiat poti vorbi mult mai deschis decat cu o fata, nu iti e teama ca iti va fura iubitullaughing nu te barfeste pe la spate, iti poate spune cum gandeste un baiat, te poate ajuta in caz ca iti place de un prieten de al lui si mai sunt multe alte exemple.
Sper ca te-am ajutat :*

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Mai devreme sau mai târziu unul dintre ei, cel puţin, se va gândi la sex.

| FemeiaPisică a răspuns:

Da, de ce sa nu existe?

| HolyPotato a răspuns:

Da, se poate daca nu simt o atractie unul fata de celalalt (daca nu exista chimie) Adica nu ti s-a intamplat niciodata sa ti se para simpatic un baiat, dar sa nu-l vezi ca pe un posibil iubit?

| gRasuPCH a răspuns:

Mda se poate, dar se poate ajunge si la mai mult decat o simpla prietenie (amicitie) acum depinde de voi...

| NEFERA a răspuns:

Normal,adica de ce nu, oricum nu poate fi mai rau decat ca cea mai buna prietena sa se dovedeasa a fi cel mai mare adversar(dusman). Aceste lucruri ti le spun din propria experienta.Ar trebui sa nu se faca discriminare pe acesta tema.Bafta!