| AndreeLili24 a întrebat:

Bună, am o întrebare pentru voi legata de relații, as prefera daca se poate sa veniti si cu exemple, daca ati trait asta pe pielea voastra sau daca ati vazut la altii.
Intrebarea mea este, credeti ca daca exista un cuplu de doua persoane care sunt la prima relatie ( pentru amandoi), vor simti sa mearga si la altii sau sa vada si altceva, se vor simti atrasi de alte persoane?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si noi masculi alfa nu mergem la altele? Omule fii neutru in gândire, in fapt probabilitatea este mai mare ca el sa însele

| Violleta2022 a răspuns:

Cand relatia este superficiala sau este doar pe interes, atunci este evident ca nu-i iubire si se uita si dupa altii.

cand este iubire adevarata, nu ai ochi pentru nimeni altcineva decat persoana iubita si nu simti sau mergi dupa nimeni.

| anonimuIl a răspuns:

Și femeile măritate își înșală soții.

| ionur a răspuns:

Doar dacă au curvia în sânge vor vrea sa aibă mai multe relație și cu alți. De cei pe câte au o relație și au ochi pentru altcineva deja mise face scârbă rău de tot.