| andradat a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere? Daca da, sau cine a trait-o pe pielea lui/ei, poate sa imi spuna povestea si dau fundiiita la cea mai romantica! Sunt curioasa, oare chiar exista?

Răspuns Câştigător
| Tufuu24 a răspuns:

Eu cred in dragostea la prima vedere. Si iti dau si motivul. In iarna eram cu prietena mea si iubitul ei. Fiind mai multi in gasca respectiva se afla si un baiat skater evideent ca nu se putea altfel care arata drooling foarte bine. Din prima clipa cand l-am vazut si cand m-a vazut am facut cunostiinta iar peste 5 minute ne-am combinat pentru ca atractia a fost prea mare. Pacat ca skaterii sunt cam nesimtiti oleaca si s-a sfarsit cum s-a sfarsit. Dar e motivul perfect sa iti demonstrez ca dragostea la prima vedere chiar exista tongue

6 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Cred.Am cunoscut-o pe vremea cand locuiam in Iasi.De cand am vazut-o am fost cucerit de ea.Eu mergeam pana la magazinul de la parterul blocului respectiv. Ea statea pe o banca in fata blocului.Cum eram nou venit, nu aveam prieteni.Ma intorc acasa.Si eram cu gandul numai la ea.Ironia sortii aflu ca ea era de fapt vecina mea. Ea a fost prima mea prietena de acolo (si nimic mai mult). Ne intelegeam super bine, am intrat in cercul ei de prieteni.Intr-o zi am invitat-o la inghetata pentru ca soarele dogorea afara, dar mai mult pentru ca vroiam sa petrec maim mult timp cu ea, singuri.La acea iesire, i-am marturisit sentimentele mele fata de ea. A urmat un moment de tacere profunda, dupa care am sarutat-o si ea m-a accepat. Apoi am intrebat-o daca vrea sa fim mai mult decat prieteni si ea a acceptat. Oricum acea dragoste, prima de-altfel, a fost la prima vedere cand Cupidon m-a sagetat cu sagetile lui.

| Urzică a răspuns:

In cazul parintilor mei a fost dragoste la prima vedere.Si este logic ca si eu cred in dragoste la prima vedere.

EuSiAtat

| gabitzu25_3443 a răspuns:

Exista iti spun eu, cei care au intalnito o stiu prea bine, cei care spun ca nu exista nu au intalnito dar s-ar putea sa o gaseasca,
la 18 ani eram intr-o discoteca, ma dsitram la maxim cu prietenii, am vazut doi ochi superbi care ma priveau la un moment dat, i-am zambit mi-a zambit m-am dus la ea i-am zis sa iesim fara am iesit am intrebat-o cum o cheama mi-a raspuns, apoi am sarutato simteam ca nu vreau sa se mai termine momentu.,., am stat impreuna doua saptamani,, ea avea prieten si nu a putut renunta la el,, dar sentimentele pe care le-am simtit atunci au fost cele mai deosebite si mai intense pentru amandoi!,

| delix a răspuns:

Cred in dragoste la prima vedere! asa a fost cu primul iubit! si am avut o relatie de 2 anibig grindeci se poate

| LUe says:Arzi in Flacari BeiiBii a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat si eu nu cred in dragoste la prima vedere laughing
Pff nu-i nimiclaughingSa te privesti in ochii si chesti din astea laughingeu nu cred laughingEu Am avut o relatie care am stat am discutat totul despre mine si el love struck Si dupa ne-am dat seama ca sunt un cuplu fericitbig grin Te-am ajutat?

| kamy18 a răspuns:

Eu una am traito p propia mea piele si a fost impartasita dar cu foarte multe obstacole si peste toate am incercat sa trecem cu bine. nu-ti pot spune cat de indragostita poti fi d persoana aceea e foarte tare senzatia:X.