| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:poti iubi 2 baieti in acelasi timp?
Eu tin f mult la prietenul meu cu care sunt de 3 luni, imi place cum se comporta cu mine, si el la randul lui tine f mult la mine, zice ca ma iubeste dar cred ca inca imi place de alt baiat (cu care nu am fost impreuna si nu am mai vb cu el de cateva luni dar cateodata simt nevoia sa vb cu el, chiar daca in trecut m-a ignorat si ma ignora si acum desi la un moment dat a dat semne ca vrea sa fie cu mine...).
Ce ma sfatuiti sa fac? Pt celalalt baiat, cu care nu am fost impreuna, simt ca e doar atractie fizica dar atunci nu inteleg dc ma gandesc la el...
Mentionez ca eu am 17 ani iar prietenul meu 20.
Ce sa fac?sad

2 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Depinde in ce pozitie stai poti sa te iubesti cu amandoi

| xDanix1998 a răspuns:

Uite eu iti dau un sfat atractia fizica trece repede sa stii eu iti sugerez sa ramai cu actualul daca se comporta frumos te surprinde placut te face sa zambesti etc
eu asa as face in locul tau
funda?