| Alexandraa8776bv a întrebat:

Buna am o întrebare și tot o data sunt și foarte curioasa dacă am avut ovulatia luna aceasta pe 17 iar pe 19 am avut contact sexual (cu fin înăuntru ) pot rămâne însărcinată? Asta și îmi doaresc dar nu am timp pana luna viitoare sa fac test ma poate lămuri cineva dacă sunt sau nu șanse.Dau funda mersi

7 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Da sunt sanse destul de mari sa apara o sarcina daca ai intretinut raporturi sexuale neprotejate la in urmatoarele 2 -3 zile dupa ovulatie. Oricum nici n ai cum afla daca faci un test de sarcina mai devreme de 14 zile de la actul sexual. Sa dea Dumnezeu sa fie vorba de bebe! Numai bine

| Alexandraa8776bv explică (pentru HazelEyes77):

Sa speram ca așa va fi mulțumesc

| ionyspartan a răspuns:

Da! Eu am patit personal asa. M-am bazat pe faptul ca nu poate ramane dupa doua zile de la ciclu, ea m-a asigurat la fel, si, am facut fara prezervativ cu finalizare inauntru. A ramas insarcinata, cu sarcina gemelara inca.

| Alexandraa8776bv explică (pentru ionyspartan):

Ce bine ar fi și la mine la fel sa fie gemeni sa va trăiască oricum

| ionyspartan a răspuns (pentru Alexandraa8776bv):

Multa sanatate si fericire sa ai

| sunwarrior a răspuns:

Dar ea nu a specificat ca vrea bebe laughing

| Alexandraa8776bv explică (pentru sunwarrior):

Dacă nu citești bine... am specificat