| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebate pentru voi barbatii. Ati folosit vreodata o pastila care sa va tina mai mult intr-o partida de sex? Fara sa va terminati. Daca da, spuneti-mi cum se numeste

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Usturoiul creste activitatea sanguina in partea respectiva, plus senzati mai placute, masturbeazate inainte de sex mann

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu da am văzut ca au ceva pastile pentru ejacularea precoce ejacontrol se numesc și costa în jur de 50 de lei este un produs natural mai degrabă pornește de la psihic și de la abstinenta sexuala, stres anxietate etc da poți încerca și pastile sau masturbeazăte înainte cu o ora 2 ore de act

| GouDidodino a răspuns:

Nu am folosit ca nu am nevoie

| Bozgi200 a răspuns:

Recomand exercitiile kegel. Si inainte de momentul "culminant" te opresti cateva secunde dupa continui, si tot așa de 4-5 ori. Dupa nu mai ai treaba cateva minute bune

| IonutzMariusz a răspuns:

Marathon, se numește, se bea dor cu suc de grefe. Exclus alcool.
Atenție celor ce au probleme cu inima, cardiace, etc

| PopaCristian a răspuns:

Sunt mai multe. Eu recomand Super Kamagra.