| aladinx85 a întrebat:

Buna am o itrebare pentru fete va place sa faceti sex oral sau sa vi se faca va astept cu raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| pisy4you a răspuns:

Buna.E normal ca din moment ce oferi astepti sa primesti.ca fata o sa ti raspund ca imi placee sa mi se faca, asta e o dovada ca tine la mine si ca nu vrea doar sex, iar din moment ce primesc stiu sa si ofer, imi place sa vad ca partenerul meu se simte bine atat timp cat si el vrea ca eu s ma simt la fel.

6 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Nu stiu.sunt baiatlaughing
dar
totusi mi se pare mai scarbos cand un baiat ii face la o fata sex oral decat invers
acum fiecare cu parerea lui
si creca la unele fete le plac amandoualaughing

| Dunnamite a răspuns:

@laviii. asa zic toate fetele. ca ele nu pun gura! sigur sigur si sa pui gura! "ia mana de la gura daca vrei sa te mariti" laughing (parazitii) laughing

| Oanna96 a răspuns:

Cel mai scarbos lucru asta eetongue

| Zoya333 a răspuns:

Ce scarbos!

| laviii a răspuns:

raised eyebrows Doamne feri` nu am facut si nici nu vreau sa fac ( sex oral )

| aladinx85 explică:

Haha de ce e scarbos in ziua de azi e normal si la multe le place.