| kups a întrebat:

Intrebare pentru fete! Daca ati avea de ales dintre 2 parteneri ca sa vil faceti de iubit si sa va satisfaca binenteles care var satisface mai bine?:unu care sa aiba un penis(intre 15cm si 22cm)si doar atat!-Sau unul care sa va faca culingus(oral, limbi, cum vreti voi sa ai spuneti)si sa aiba un penis (intre10cm si 13cm). Astept raspunsuri cat mai multe si sa specificati si de ce ati facut acea alegere!

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cand iti alegi partenerii tu te gandesti doar la cat de bine te va satisface?
Ti-a mai zis cineva sa nu mai fugi de la orele de romana? Gramatica ta e sub nivelul marii.

| VanillaBl a răspuns:

Pe niciunu. Fetelor vor pe cineva sa le iubeasca nu neapar sa le faca oral si asa mai departe.

| kups explică (pentru VanillaBl):

Pai daca tear iubii amandoi ce ai alege din cei 2 care am spus eu?

| bobby1990 a răspuns:

Eu iti recomand sa tragi de ea... poate ti se mai lungeste

| Lisadream a răspuns:

Ce dileme existentiale ai...