| Inna_All_1995 a întrebat:

am o MARE nelamurire. In primul rand stiu ca a fost vina mea, insa n-am gandit pe moment. Deci problema suna cam asa: Acum doua zile m-am intalnit cu iubitul meu, iar la un moment dat, eu i-am "frecat" putin penisul. Nu e intocmai frecat, insa ma jucam putin cu el in mana. Vreau sa spun ca sunt VIRGINA, iar cand am ajuns acasa si am fost la baie nu stiu ce-a fost cu mine si am apropiat degetul de "gaura" sa spun asa, dar nu l-am introdus. Vreau sa mentionez ca inainte de a ma "juca" cu penisul lui, el a avut nevoie la baie.! Sunt sanse de sarcina? Cam cat la suta? Multumesc frumos, ofer fundita

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nici o sansa de sarcina.
Teama ta e exagerata si vine din informatia incompleta pe care o ai,despre aceste lucruri.
Odata uscata,sperma moare,pana sa ajungi tu acasa se uscase, poti renunta la scenariile teribile despre sarcini ivite din senin.
Anumite jocuri pot deveni primejdioase daca nu stii ce faci, este si motivul pentru care sexul e joaca persoanelor mature si responsabile.
A trecut acum, nu te mai gandi.
Dar informeaza-te, tie iti faci un bine.

| Cedry2k1995 a răspuns:

Iubitul a fost la baie. presupun ca a facut pipi, deci. ai mai auzit tu de sarcina de la urina? laughing, nici nu se pune problema de o sarcina... mai ales ca esti virgina!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Absolut zero sanse sa fii insarcinata.

| neutrino a răspuns:

Eu sper ca glumesti, dar te poti juca asa cat doresti.

| Inna_All_1995 explică (pentru neutrino):

Din pacate nu glumesc. Sunt foarte agitata acum cand mi-am dat seama ce-am facut. Sunt sanse?

| Kaℓi a răspuns (pentru neutrino):

Si-a invins timiditatea de care se vaita intr-o alta intrebare happy

Inna, nu e niciun pericol, stai linistita happy

| Inna_All_1995 explică (pentru neutrino):

Nu glumesc! Acum mi-am dat seama de ce-am facut si am vrut sa stau linistita. Am motive sa fiu nelinistita?

| Emilian65 a răspuns:

Dupa ce ai frecat penisul iubitului te-ai spalat pe maini cu apa si sapun? Daca nu, si ai introdus degetul in vagin este posibil sa fi ramas gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai.

| sofisis a răspuns:

Nu e nici un risc. Nu-ti mai face filme aiurea.
Dar te sfatuiesc sa te informezi ceva mai mult asupra sexualitatii si vietii sexuale. Inainte sa ti-o incepi e bine sa stii detalii atat despre cum functioneaza cat si ce se poate intampla daca...ca sa eviti expunerea la riscuri.
SI mereu sa folosesti prezervativ. MEREU!

| robertp1 a răspuns (pentru sofisis):

Sunt mai mic ca tine cu un an dar stiu frate lucrurile asta. Ramai insarcinata doar daca a ejaculat la tine in vagin sau daca a ejaculat pe mana sa zicem si tu imediat ti-ai introdus-o in vagin si te-ai masturbat. La a doua chestie sunt ceva sanse sa ramai insarcinata. Inca nu imi vine sa cred ca mai sunt fete ca tine. Mai uitati-va si pe site-uri xxx ca fi-ti sigure care e penisul ca poate nu sti inca, poate i-ai frecat mana...

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca te joci cu penisul, cum zici tu, nu mai esti virgina, te minti singura. nu esti insarcinata

| SorinTudor a răspuns:

0% ovarele nu sunt in gat sa fecundeze laughing cum de nu ganditi cand scoateti asemenea perle, mai era o tipa care intreba daca poate ramane gravida daca a facut lu iubitasu sex oral laughing

| lex79 a răspuns:

100% (glumesc)

dar esti ignoranta rau!
pune mana si citeste tot ce se poate citi despre sex, sarcina si bts pana data viitoare cand ai sa o mai "freci".
te asteptam cu intrebari legate de nelamuririle tale privind aceste subiecte.

| Juiceee a răspuns:

Buna.

Nu sunt sanse de sarcina, daca nu ai introdus degetul.

De judecat nu te judec, dar na, ai grija pe viitor.

| lucy12luci a răspuns:

Da sunt 50 %sanse de sarcina ..ai grija.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru lucy12luci):

Eu cred ca mai mult un pic... nu? laughing