| di33nutz4 a întrebat:

Buna:*:* am o mare problema si sper sa ma ajutati intr-un fel

nu de mult am cunoscut un baiat care mi se parea ok ...in fine i-am dat id-ul meu si ma invitat la un sucbatting eyelashes

am acceptat si totusi ne-am simtit binehappy insa mai tarziu mi-a zis ca vrea sa se combine cu minestraight face si eu chiar nu vreau!

ce i-as putea spune ca sa nu se supere?sad (helppp)

fundahappy:*

Răspuns Câştigător
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Pai daca nu vrei e poate pentru ca nu. ti place spune. i ca nu vrei sa pierzi o prietenie asa d emare pentru cateva sapatamani de "" COMBINARE" si ca dupa aia nu o sa mai fie la fel. si o sa mearga
big grin succes rosy

3 răspunsuri:
| pinky_9845 a răspuns:

Ai putea de exemplu sa ii spui ca tu inca te gandesti la cineva din trecut sau ca placi, ti la cineva... ca tu cu el vrei doar o relatie de prietenie si ca, daca ar fi ceva mai mult de atat aceasta legatura de amicitie s.ar pierde. succes:*

| roberTh a răspuns:

Kapfuncik - scuze dar toata lumea are defecte. si voi si noiwinking

| kapfuncik a răspuns:

Nu te lasa asa dusa de baieti, de multe ori de la prima vedere baietii par super, dar dupa cunostinta sau vreo relatie incepi sa-i bservi defectele.Nu ii spune NU, dar nici nu te prea grabi.Incearca sa-l cunosti mai bine, dar daca esti sigura ca se va primi ceva...atinci DA