| GIRLBELIEBER a întrebat:

am o intrebare? an de an diriginta noastra ne pune sa extragem biletele cu numele colegilor/colegelor fetele la baieti iar baietii la fete. Eu am extras pe un coleg Paul e mai rotunjel si oa d eora trebuie sa comenteze si sa se dea mare increzut etc nu stiu ce sa ii iau mai ales la asa coleg pretentios cu fite s.a va rog ajutati-ma cadoul trebuie s afie maxim 15 lei [dupa regulilei dirigintei] eu nu stiu ce cadou sa ii iau unui baiat alte colege au primit fete pentru c a nu avem destui baieti sunt 8-9 baieti si 15 fete.Va Rog ajutati-ma! cea mai buna idee matura = Fundita (Y) http://www.facebook.com/....../photo.php

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Chestia asta o facem şi noi la școală, și nu știu cum se întâmplă dar mereu nimeresc persoane cu care nu am vorbit într-un an nici măcar o dată, chiar dacă suntem colegi.
Foarte tare, şi ghici ce, tot băiat e.
Având în vedere că nu trebuie să cumperi cine știe ce cadouri, cel mai potrivit este să cumperi un parfum ieftin, din Kaufland.
Şi oricum, gestul contează!
Sau dacă nu un parfum, îi poţi cumpăra un ceas.

| Rockerul23 a răspuns:

Si noi faceam chestia asta in generala.
Eu ti-as recomanda sa-i iei o bratara, un lant, un parfum, deodorant.
Poti sa-l intrebi ce si-ar dori happy

| GIRLBELIEBER explică (pentru Rockerul23):

Crede-ma l-am intrebat astazi d anul vrei sa stii ce mi-a raspuns el cum se crede mai smecher...mi-a zis mie imi plac maasinile audio si o casa cu vila si nu stiu ce prostii de astea sincer nu ai de ce sa te mir suntem doar clasa 6... fetele is cu capu pe umeri dar baietii is niste animale din junga daca nu i-am avea pe ei in clasa nu am intra in problemezi de zi sunt foarte pretentiosi la fete mai ales le plac fetele care si-au facut o imagine din prima zi de bunuta desteapta si etc fac ff mare diferenta intre fete doamne feri daca le face o fata ceva urla si tipa ca vai ca mai atins etc nai ce s ate astepti de la eibig grin happy

| Rockerul23 a răspuns (pentru GIRLBELIEBER):

Da,inteleg.Atunci pur si simplu i-ai ceva ce crezi ca i-ar place.

| Iulia100rock4ever a răspuns:

Un deodorant, apropo si noi am facut azi chestia asta cu cadourile.am avut noroc ca m a tras diriga la sortihappy

| GIRLBELIEBER explică:

Scuze pentru greseli big grin dar nu prea dau importanta cand scriu

| YrinaBubulina a răspuns:

O bratara.