| anonima2012 a întrebat:

Am o mica dilema...sad Eu sunt indragostita de ceva timp de cel mai bun prieten al meu, dar el e indragostit de o colega care simte acelasi lucru dar nu vor sa fie impreuna...Deci merita sa incerc sau poate voi strica aceasta frumoasa prietenie?

Răspuns Câştigător
| Lullabies a răspuns:

Din moment ce spui ca esti indragostita trebuie sa incerci cu el. gandeste-te ca in viata trebuie sa faci ceea ce iti doresti. iar daca il vrei pe el, trebuie sa incerci sa il ai. succes

1 răspuns:
| anonima2012 explică:

Dau fundite!