| fixy a întrebat:

.am o mica intrebare.in special pentru baieti, dar si fetele pot sa-si spuna parerea.
-Cum ati organizat prima voastra noapte de dragoste, adica unde si de ce ati tinut cont.
Pentru fete..Cum ati vrea sa fie amenajat, in ce conditii sa fie. prima voastra experienta sexuala?
Merci happy

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fixy explică:

De acord.dar pentru partenera trebuie sa fie ceva mai special...nu chiar unde da domnul..nu?

| Nucreeed a răspuns:

E prea ciudat ca sa aranjezi totul ma...

| Vibrations a răspuns:

Într-un abator.

Răspuns utilizator avertizat
| charlieeeeee a răspuns:

Da-mi un mesaj cu id'ul tau te rog!

| fixy explică (pentru charlieeeeee):

Scriemi aici in privat. te rog..merci

| charlieeeeee a răspuns (pentru fixy):

Nu pot sa iti dau mesaj, da-mi tu unul in privat daca vrei

| capcaunuu a răspuns:

Daca organizezi, planuiesti...te vei comporta ca un robot care urmeaza un set de instructiuni prestabilite. O sa stii ce sa faci atunci cand va veni momentul. Si crede-ma... locatia e TOTAL neimportanta. Interesant e oriunde.