| keybyeTeQuila a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta facind dragoste? si daca v-a placut de ce? si daca nu v-a placut de ce? si la citi ani? dau fundita
(-raspuns acceptat si de la fete si de la baieti-)

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Pai a fost la 16 ani. Nu mi-a placut la inceput pentru ca m-a durut un pic, am sangerat si imi era frica. Insa dupa aceea s-a transformat in placere, a fost superb. Suntem impreuna de cand aveam eu 12 ani! Si vrem sa fim muuuuulta vreme de acum in colo! happy El s-a ocupat de tot, petale de trandafir, muzica in surdina, sampanie! A fost bland si dragastos, ma intreba din cand in cand daca imi place, daca ma doare! La sfarsit mi-a zis ca i-a placut si lui foarte mult. A fost frumos! Fundita? love struck

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Ohhhhhhhhh :X:X
Şi ce vârstă avea el?

| ScapaMaDeEa a răspuns (pentru Nu_Are_Nume_Deea_1978):

El avea 17, eram micuta si bleguta. laughing) Acum are 21. big grin

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Mulţi înainte!

| ScapaMaDeEa a răspuns (pentru Nu_Are_Nume_Deea_1978):

Merci la fel! :*

5 răspunsuri:
| AndraDaPretty a răspuns:

La 19 ani. Am avut un preludiu de o ora in care am avut un orgasm. Dupa aceea am inceput sa facem dragoste, mi-a curs sange. Ma ustura, dar nu era nici o problema pentru ca il tineam in brate si ne sarutam.