| rapgirl123 a întrebat:

imi place de un baiat de ceva timp. Ma inteleg foarte bine cu el. Radem, glumim si ii pot spune tot ce am pe suflet pentru ca ma intelege. Problema este ca lui ii place de alta fata, iar eu nu stiu cum sa ii zic ca as vrea sa am o relatie cu el. Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Cel mai bine e sa iti iei inima-n dinti si sa ii spui ce simti iar daca nu ai atat de mult curaj sa ii spui in fata incearca sa vorbesti cu el pe facebook sau mess, dar ia-o incet, sper sa te ajute cu ceva:d