| KíÐÐα a întrebat:

Am o mica-mare problema.
Nu stiu ce sa fac.
Mie imi place de un baiat, el stie din auzite ca-mi place de el.La inceput, deci el are o colega - se plac - stau si impreuna desi nu fac nimic. Nu i-am vazut niciodata sa se pupe sau sa se imbratiseze doar cand o mai lua baiatu. Au stat multicel impreuna. De fapt, noi suntem o gasca. Si baiatu e in gasca, si fata si sunt mai multe fete si asa. Ei 2 petreceau timp impreuna.
Pana cand baiatul, a gasit o noua fata. si a stat cu ea... dar doar o zi deoarece pe fata n-o lasa sa aiba un prieten din cauza religiei (inca). Baiatul tinea chiar mult la ea.Atunci colega lui din clasa s-a suparat si nu s-au vazut 2 zile, timp in care a stat cu noi.
Noi fiind alta gasca. In care eram si eu. de fapt eu sunt in ambele gasti laughing
Sa zicem asa:
F1 era colega lui si F2 era prietena lui cu care a stat 1 zi.
Si baiatul a venit cu noi, in timp ce era cu F2 pentru ca stia ca F1 s-a suparat. Noi fiind o gasca de fete, ne-a spus ca suntem de gasca (de treaba) si am inceput sa ne apropeim si sa aflam problemele lui...
In acea zi cand era cu F2 ne-am distrat foarte bine. Parca era altul. Inainte cand era cu F1 era dur si agresiv dar cand a fost cu F2 era foarte respectuos si asa.
Pentru ca n-a avut curaj sa-mi spuna ca vrea sa stea cu mine, i-a spus unei fete din grup, dar a spus sa nu-mi spuna inca ca vreea sa-mi spuna el (eu am aflat asta de la alta fata din grup.)
Dar era o fata in ceaialalta gasca care nu-l lasa sa stea cu noi si m-am enervat laughing desi el vroia sa stea cu noi.
Eu cu el am inceput sa ne apropiem mult si a inceput sa-mi cam placa de el...
In ziua cand s-a despartit de F2, a fost tot timpu' cu noi dar iar acea fata nu l-a lasat si s-a dus in celelalt "grup". De cand a stat acolo, s-a impacat iar cu F1 si a devenit iar agresiv... nu cu mine dar in general. (cred ca fata aia il influenteaza intr-un fel ).
Oare ar fi posibil sa-i placa de mine?
K a vrut sa stea cu mine dar n-a apucat sa-mi spuna ...Mentionez ca tot timpu cand e certat cu F1 e cu mine (+noi_) si tot zice ca nu se mai intoarce veci la ea si tot chestii din astea dar pana la urma se intoarce straight face
M-a imbratisat, m-a luat de mana si tot chestii din astea...
Oare ii place de mine?
Ce credeti? +el acum sta iar cu F1 da sigur se cearta pentru ca nu stiu ce dracu fac da tot timpu se cearta lol rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Din tot ce am citit aici imi dau seama ca esti o fata draguta, foarte rafinata dar trebuie sa te duci la el cand nu va mai fii langa F1(LoL),si sa il intrebi sincer:

- Vrei sa fii iubitu meu?(asa m-a intrebat si pe mine iubita mea) sau ce vrei tu sa il intrebi...Cum iti este tie mai bine

Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| gumaa a răspuns:

Doamne nu mai bine scrii un romanlaughing

| KíÐÐα explică:

Da Dar mi-e frica de un refuz :-s

| tinu2010 a răspuns:

Draga kidda eu am avut o mica problema ca tine; dar am invatat ca cea mai buna solutie e primul sarut cu persoana respectiva; si va function crede-ma!