| pufi18 a întrebat:

am o mica nelamurire ca sa spun asa, M am combinat cu un baiat acum ceva timp...totul a mers foarte bine pana saptamanta trecuta cand un amic de al meu a facut o gluma si a spus ca e taran. A fost foarte neplacut dar am trecut peste acea faza doar ca cv nu mai este cum era, nu mai vorbim aproapte deloc si nu stiu ce as putea sa fac, cum sa ma comport cu el ca sa i arat ca eu tin la el si nu ma intereseaza ce zice lumea...plz.sad

Răspuns Câştigător
| Cristinutzzzza a răspuns:

Pai incearca sal suni sal alinti sa fi mai dragastoasa sa pui pret pe el baietilor le place f mult sa li se vorbeasca frumos. spune-i ca prietenul ala al tau e prost si ca tea suparat gluma lui ca nu e deloc asa si ca tu ti la el si il iubesti asa cum e.intreaba-l daca el tine cont de ce zice lumea.etc.vb cu el despre tema asta si accentueaza faptul ca pentru tine nk nu e important decat cum este el fata de tine nu cum zice lumea ca ehappy succesc funda?

4 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Ii spui direct pe fata, il suni si ii spui sa nu te reverse pe tine ca nu ai nici o vina si ca il iubesti asa cum este el si ca, lumea face asa ca sa va desparta, sa nu ia in serios tot ce aude

| elenis85 a răspuns:

Auzi... ma faci sa rad laughing)) bine ca nu l a facut homo k atunci ce facea?! se sinucidea si tu o data cu el, maturizati va amandoi, viata i curva asa ca :punet ii mana pe cur si taci

| TheAnSWEAR a răspuns:

A spus ca e taran? Mai poate e taran si tu esti intr-o negare constienta a faptului ca el e intr-adevar taran. Dar glumesc.

Banuiesc ca el fiind taran iti raneste reputatia. Oamenii mai glumesc, mai jignesc, mai spun adevarul ascutit. Asta e lumea. Get over it si nu te mai lua dupa simple etichete sociale.

| PerfectAngel a răspuns:

Doamne pentru că la făcut cineva ţăran nu mai vorbeşti tu cu el? Eu dacă aş fi fost în locul tău,chiar mă luam de ăla,şi dacă aş fi ţinut la prietenul meu cu adevărat,l-aş fi acceptat chiar dacă era ţăran. Păi ce naiba,crezi că dacă se lua cineva de tine şi te facea ţărancă el nu îţi lua apărarea? într-o relaţie trebuie să te bazezi pe iubitul sau iubita ta. Nu renunţa la el,ai grijă să nu îl pierzi. Sau tu numai vorbeşti cu el pentru că a fost făcut ţăran,şi ţi-e ruşine cu el? Dacă ţi-e ruşine înseamnă că nu îl iubeşti şi dacă nu îl iubeşti eşti degeaba într-o relaţie. Şi înseamnă că nici nu ţi la el,iar sentimentele care crezi tu că le ai,sunt doar nişte sentimente de ataşare, care nu valorează nimic, doar între prieteni. Oricum baftă.