| Tzucu a întrebat:

Tocmai mi-a spus un baiat cu care am stat ca nu sunt deloc feminina si cam copilaroasa si nu stiu.
cum as putea si eu sa arat m-ai feminina? cum sa vorbesc? cum sa ma comport? sad deja m-am saturat sa-mi se spuna asta!
si nu ma criticati! :*

Răspuns Câştigător
| Iwan a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa te schimbi pentru altii deoarece la randul lor ei nu se vor schimba pentru tine.Ramai asa cum esti si cu`i nu-i place.sa-si vada de viata lui laughing...Mult noroc...Si invata sa nu mai fii asa de confuza :*

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si care e problema ta?
Daca maine iti spune altul ca esti prea mica de inaltime sau ca nu ai ochi albastri,ce-o sa faci?
Am exagerat putin,doar ca sa te fac sa intelegi ca nu putem sa le fim tuturor pe plac!
Esti exact asa cum esti si cui ii place!
Vei intalni intr-o zi un baiat caruia ii vei parea perfecta,fii sigura!
Nu incerca sa devii alta,ramai originala,fii TU, nu te schimba de dragul nimanui, doar asa nu vei fi falsa niciodata!
Mult noroc!

| RazvanGeorge a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi pentru altii, daca intr-adevar vrei sa te schimbi trebuie sa o faci numai si numai pentru tine. Dar ca sa iti raspund la intrebarea ta. uite cateva sfaturi: incearca sa ai un limbaj corect, fara injuraturi/jigniri/batjocoriri, incearca sa nu faci greseli gramaticale ( cacofonii, pleonasme etc. ), sa ai o tinuta adecvata varstei tale si sa mergi cu gratie.

| DizzyXD a răspuns:

Pai macheza-te, ia-ti cizme cu tocul subtire, lasa-ti parul lung, si desfacut, poarta fuste, rochite big grin funditabatting eyelashes?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Feminina,la ce se refera? Ca il bati, sau ce? Si daca esti copilaroasa ce? Nu stiu cati ani ai, dar daca nu ai mai mult de 17 ai tot dreptul sa te comporti ca un copil, asa e varsta.

| Sociopat a răspuns:

Uite ca sa nu te simti prost.Esti mai feminina ca toti baietii de pe TPUlaughing.

| GregHouse a răspuns:

In primul rand, invata sa scrii corect. Restul tine de tine si de directia in care vantul seara dupa ora 6.

| Nutzzuboy a răspuns:

Vrei sa te schimbi? mai bine fi tu insuti! chiar cel mai bine. scandurica78@yahoo.ca, poate te pot ajuta cu cevawinking