| Anne1994 a întrebat:

Am o mica problema. Imi place un baiat din liceu,nu am vorbit niciodata cu el,nu ii stiu numele, dar imi place mult de el! De multe ori le pun pe colege sa vada daca se uita la mine, si de multe ori imi spun ca "sa uitaaatt!".Cum fac sa ii atrag atentia si sa il fac sa ma bage el in seama?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Poi atunci cand treci pe langa el uitate si tu la el!
Cu o privire de ingeras, placuta si fermecatoare nu are cum sa-ti reziste!
winking incearca! nu vei avea nimic de pierdut!

| Anne1994 explică (pentru IloveME):

Am facut asta, doar se uita la mine, vreau sa ma bage in seamaworried, cum il fac sa ma bage in seama? dau funda

7 răspunsuri:
| llljk a răspuns:

Bună

Trebuie să înţelegi că nu poţi forta un băiat să te bage în seamă. noi băieţi ne uităm la aproape toate fetele dar nu pentru că sunt strălucite ci aşa din instinct, analizăm.

Dacă te plăcea cu adevărat, făcea rost de numărul tău, se interesa de tine, cerea prietenia pe facebook, te aborda.

O zi bună

| andrew2008 a răspuns:

Pai primul pas ar fi sa ii afli numele apoi sa il intrebi daca iti poate face rost de un film... nu stiu alegi si tu unu... si uite asa incepi o conversatie cu el big grin sigur nu o sa te refuze, iar daca te place va incerca sa iti dea filmul in week-end ca sa va puteti intalni, daca nu e interesat atunci nu stiu daca te va ajuta sau iti va da vr-un site unde sa il vezi online! nu stiu daca are sens ce am scris aici dar mi-am dat silinta! Bafta si sa auzim de bine!

| andrew2008 a răspuns:

Sa ne spui si noua cum decurge treaba! :*

| Anne1994 explică (pentru andrew2008):

Nasol.......defapt CICA are prietena
asta ebig grin
oricum va multumesc tuturor pentru sfaturi:* >big grin

| andrew2008 a răspuns (pentru Anne1994):

Hey! Uita de el! Sunt milioane de baieti care iti pot trezi interesul! Bafta si sa auzim de bine!